O apartamencie

Interesuje Państwa nocleg w Szklarskiej Porębie ?

Cenią Państwo wygodę , spokój i piękne widoki w czasie urlopu?

Oddajemy do Twojej dyspozycji apartament w Szklarskiej Poręby u podnóża pięknych gór

Z dwóch przestronnych tarasów i okien przytulnej sypialni powita Cię każdego poranka urzekająca panorama całych Karkonoszy – od Szrenicy do Śnieżki !

5

Apartament wyposażony jest w 2 pokoje ,aneks kuchenny , dużą łazienkę, 2 duże tarasy z pięknym widokiem na góry. W sypialni z wyjściem na duży taras znajdziesz trzy osobne łóżka , wygodne meble, telewizor LCD, dostęp do bezpłatnego internetu , dekoder TV SAT.

1

W drugim pokoju z aneksem kuchennym ( wyposażonym w lodówkę , kuchenkę , czajnik, naczynia) oraz wyjściem na drugi taras, masz do dyspozycji miejsce do spania dla pary, radio. Kolejne pomieszczenie to duża łazienka z oknem.

2 (1)

W każdej chwili będziesz mógł skorzystać z wygodnej infrastruktury, który zapewni Ci niezbędny na urlopie komfort

3 (1)

Apartament znajduje się w budynku Jantar. Do Państwa dyspozycji pozostaje duży, zadbany teren rekreacyjny. Znajduje się tam plac zabaw dla dzieci , dużo miejsca do odpoczynku biernego i czynnego , zadaszone miejsce na grill, ławeczki . Wieczorem będą mogli Państwo skorzystać z pomieszczenia z kominkiem , piłkarzykami i bilardem. Do Twojej dyspozycji oddajemy też bezpieczny , ogrodzony, bezpłatny parking.

Urządziliśmy idealne miejsce na urlop w Szklarskiej Porębie

Gorąco zapraszamy do apartamentu Złoty Widok!